fbpx

HIFU na podbródek i szyję

Zabieg HIFU to zaawansowana technologia, która w krótkim czasie potrafi przynieść naprawdę satysfakcjonujące efekty. Jednym z obszarów, na który najczęściej decydują się klienci jest zabieg HIFU podbródka i szyi.

Hifu na podbródek

Hifu na podbródek i szyję

Podbródek jest miejscem, gdzie z wiekiem gromadzi się tkanka tłuszczowa i przybiera efekt nieestetycznie wyglądającego „drugiego podbródka”. Niestety wyjątkowo trudno jest się go pozbyć. Zarówno dieta, ćwiczenia jak i masaże nie przynoszą często oczekiwanego rezultatu. Dodatkowo również nasza genetyka odpowiada za gromadzenie się w tym miejscu tkanki tłuszczowej i nie mamy na to większego wpływu. Zabieg HIFU pomaga zredukować „drugi podbródek” i zlikwidować niepożądane nawisy skórne w tej okolicy. HIFU dzięki skutecznemu działaniu skoncentrowanych ultradźwięków powoduje, że skóra zaczyna produkować nowe włókna kolagenowe. Pierwsze efekty widoczne są już zaraz po wykonaniu zabiegu. Na ostateczny efekt należy jednak poczekać kilka miesięcy.

HIFU na podbródek to zabieg polecamy także każdemu, komu zależy na poprawie owalu twarzy oraz widocznemu ujędrnieniu skóry w tym obszarze. Nie jest tajemnicą, że z wiekiem skóra ulega starzeniu i traci naturalną jędrność oraz sprężystość. Zabiegi HIFU potrafią skuteczne poradzić sobie z tym problemem.

Zabieg HIFU na podbródek to zabieg bezpieczny i nie wymaga rekonwalescencji jak w przypadku zabiegów chirurgicznych. Dodatkowo wystarczy jedna sesja zabiegowa by cieszyć się efektami.

Hifu na szyję

Szyja potrafi starzeć się znacznie szybciej niż twarz czy reszta ciała. Wynika to z jej delikatnej budowy i struktury. Wraz z upływem lat skóra na szyi dość szybko traci swoją elastyczność i pojawiają się widoczne zmarszczki w jej okolicy. Oczywiście starzenie się szyi jest naturalnym procesem biologicznym, który można próbować nieco opóźnić stosując w tym obszarze filtry UV, nawilżając i stosując delikatne masaże. Niemniej samego procesu nie jesteśmy w stanie zatrzymać. Co zrobić jeśli na naszej szyi pojawiły się zmarszczki i nawisy skórne? Zabieg HIFU jest w stanie sobie z nimi skutecznie poradzić i widocznie odmłodzić skórę szyi. Hifu na szyję stosuje się szczególnie gdy zależy nam przede wszystkim na jej ujędrnieniu, zauważalnym odmłodzeniu i redukcji widoczności zmarszczek.

Zabieg HIFU na szyję

HIFU na szyję to zabieg, który zdecydowanie poprawia jej ogólny wygląd i sprawia, że golfy i apaszki nie będą nam już potrzebne by tuszować zmarszczki i nadmiar skóry. Po zabiegu skóra staje się bardziej napięta, zagęszczona i widocznie wygładzona. 

Zabiegi HIFU wykonujemy najnowocześniejszym sprzętem DualHI z certyfikatem medycznym. Każdy zabieg wykonywany jest przez doświadczonego specjalistę, dzięki czemu nasi klienci zyskują pewność, że zostanie on wykonany prawidłowo i bezpiecznie.

Zapraszamy na zabiegi HIFU do naszych gabinetów:

Skontaktuj się i zapisz się już dzisiaj!