fbpx

HIFU na twarz

HIFU to rodzaj nowoczesnej technologii, która bez udziału chirurga i przy odpowiedniej wiedzy i doświadczeniu umożliwia wykonanie liftingu twarzy.

Skóra twarzy z wiekiem ulega procesom starzenia, co jest już zauważalne już w okolicach 25-30 roku życia. Pierwsze zazwyczaj pojawiają się zmarszczki mimiczne. Dochodzi także do zmniejszenia produkcji lipidów a tym samym skóra staje się bardziej sucha, o zmniejszonej zdolności do regeneracji. Po 45 roku widać zazwyczaj już bardziej wyraźnie utratę gęstości skóry, zanik włókien kolagenowych i elastyny. Efektem tego są zazwyczaj widocznie opadające policzki, zwisający podbródek i oczywiście zwiększenie i pogłębienie się zmarszczek mimicznych. W okresie menopauzy u kobiet procesom degradacyjnym ulegają wszystkie warstwy skóry, co z kolei widocznie wpływa na zmiany w obrębie owalu całej twarzy.

Hifu - twarz Poznań

Współczesna technologia przychodzi z rozwiązaniem, które widocznie i skutecznie niweluje problemy starzejącej się skóry twarzy. Zabieg HIFU z powodzeniem jest stosowany w obrębie twarzy i rozwiązuje najbardziej dokuczliwe dla kobiet bolączki związane z utratą elastyczności i gęstości skóry twarzy:

– niweluje „chomiki” na twarzy,
– zmniejsza tzw „drugi podbródek”,
– poprawia owal twarzy,
– unosi brwi,
– redukuje widoczność drobnych zmarszczek.

Bezpośrednio po zabiegu widać 20% końcowego efektu a pełen efekt widoczny jest po około 2-3 miesiącach. Rezultatem zabiegu HIFU na twarz jest zagęszczona, napięta i zdecydowanie bardziej promienna skóra.

W naszych gabinetach zabieg HIFU na twarz wykonywany jest jednym z najnowocześniejszych urządzeń DualHi GTG z certyfikatem medycznym CE2292. Dzięki temu nasze klientki mają pewność, że zabieg HIFU jest w pełni bezpieczny.

Zapraszamy na zabiegi HIFU do naszych gabinetów:

Skontaktuj się i zapisz się już dzisiaj!